لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

چه کاری مردان و چه کاری زنان را خوشحال می‌کند؟

پنجشنبه, اردیبهشت ۵م, ۱۳۹۲ | سلامت جنسی

بر چسب های مرتبط :
درصد عشق کنار دریا بودن یا نبودن بودنت را دوست دارم اینترنتی بانک سپه خوشحالی کنارک خوشحالی چیست بودنج خوشحالی منشوری بودن یا نبودن شاملو خودارضایی خودشناسی درصد الکل آبجو بودنج الموز درصد طلاق در ایران کنار خوشحالی پرسپولیس خودکشی اینترنتی بانک ملی خوشحالی اوباما کنارم هستی و اما خودرو دست دوم اینترنتی بانک ملت خودنویس کنارگذر رامسر کنارم باش خودرو جیلی بودنت هنوز مثل بارونه خودرو درصد سود بانکی اینترنتی بانک ملت بانکداری اینترنتی قطار درصد درصد مشترکین تلفن همراه اینترنتی سایپا بودن کنار کارما خوشحالی محسن مسلمان درصد الکل شامپاین اینترنتی ایران خودرو خوشحالی بازیکنان پرسپولیس+فیلم

چه کاری مردان و چه کاری زنان را خوشحال می‌کند؟

نتایج حاصل از مطالعه جدید توسط محققان استرالیایی نشان داد، در حالی که گشت و گذارهای اینترنتی مهم‌ترین عامل در خوشحالی مردان به حساب می‌آید، بودن در کنار اعضای خانواده بزرگترین عاملی است که می‌تواند شادمانی و خوشحالی را برای خانم‌ها به همراه داشته باشد.

در این مطالعه که با نام Happiness Index انجام شد، ۸۵۰۰ استرالیایی بین سنین ۱۸ تا ۶۴ سال شرکت کردند و در پایان مشخص شد که استراحت کردن محبوب‌ترین بهانه برای گذران وقت بوده و فعالیت‌های بدنی کمتر از دیگر بخش‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

بیش از نیمی از مردانی که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند، اعلام کردند که خوشحالی و شادمانی آن‌ها مربوط به زمانی است که در سایت‌های اینترنتی گشت و گذار می‌کنند، بازی‌های آنلاین را انجام می‌دهند و یا از ابزارهای و امکانات استفاده می‌کنند. در مقابل، ۳۹ درصد خانم‌ها نیز استفاده از اینترنت و گشت‌ و گذارهای اینترنتی به عنوان ابزاری برای شادمانی خود یاد کرده‌اند.

در این بررسی، ۵۵ درصد خانم‌ها اعلام کردند که خوردن غذا و بودن در کنار اعضای خانواده مهم‌ترین عاملی است که می‌تواند باعث خوشحالی آن‌ها شود که در این زمینه،‌ فقط ۴۵ درصد مردان موافقت خود را اعلام کردند. علاوه بر این،‌ مشخص شد که خانم‌ها بیش از آقایان از بودن در کنار حیوانات خانگی خود لذت می‌برند.

چهل و هشت درصد مردان و ۴۰ درصد زنان از بودن در کنار دوستان خود لذت می‌برند و خانم‌ها، بیشتر از آقایان به خواندن کتاب، خوردن غذا در آرامش و دادن هدیه به دوستان علاقه‌مند هستند.

منبع : جام» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با چه کاری مردان و چه کاری زنان را خوشحال می‌کند؟


Tags:

تراوین هتل های مشهد