لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

عکس : این دختر ۱۶ ساله عجیب دنیا را شوکه کرد

شنبه, اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۲ | خبر

بر چسب های مرتبط :
عملیة قیصریة خودرو دست دوم جراحی شکم جراحی پلک بینی عروسکی تولدی دیگر جراحی زیبایی بینی تولدت مبارک اندی انجام پروژه های دانشجویی عمل الکنافة انجام پروژه های دانشجویی عمران خودکشی انجام پروژه های معماری عمل بینی تولد خودنویس بینی خودرو خودشناسی انجام پایان نامه بینی گوشتی جراحی زیبایی شکم بینیاز جراحی پلاستیک بینی استخوانی تولدت مبارک خودرو جیلی عمل الهریسة انجام مقاله تولدت مبارک عملیة البواسیر عمل الشاورما انجام پروژه تولد تولد تولدت مبارک خودارضایی تولدی دیگر فروغ بینی عملی جراحی بینی انجام پروژه های دانشجویی معماری جراحی زیبایی بینی های عمل شده عمل البقلاوة

عکس : این دختر ۱۶ ساله عجیب دنیا را شوکه کرد

“کاسیدی هوپر” دختر ۱۶ ساله ای است که در هنگام تولد با یک مشکل نادر و خاص همراه بود این باعث شده است که بدون بینی و یا چشم بدنیا آید.

همیشه با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کرده است.

اعضای صورت هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند و بدون آن ها بسیاری از فعالیت های روزانه را نمی توانید انجام دهید. فکر کردن به نبود آن ها حتی برای یک لحظه هم امکان پذیر نیست و زجرآور است اما دختری ۱۶ ساله از بدو تولد این زجر را به همراه داشته است.

این دختر که از اهالی کارلینای شمالی در آمریکاست از بدو تولد با این مشکل خود کنار آمده است ولی از همان زمان پزشکان متعجب سلامت بدنی او بوده اند، چرا که او هیچگاه مشکلات تنفسی و یا اختلالات دیگر بدنی نداشته است.
عکس : این دختر 16 ساله عجیب دنیا را شوکه کرد

او از زمانی که ۱۱ سال سن داشته است مورد عمل های جراحی مختلف قرار گرفت تا شاید بتواند بخشی از صورتش را بازسازی کند اما هیچکدام عمل ها آنچنان موفقیت آمیز نبوده است.
 عکس : این دختر 16 ساله عجیب دنیا را شوکه کرد
البته به نظر می رسد شانس و امید به سمت “کاسیدی” در حرکت است چرا که پزشکان قصد دارند قسمتی از جمجمه او را خارج کنند و پس از آن یک بینی استخوانی برای او درست کنند.

پس از این عمل جراحی او قادر خواهد بود برای اولین بار از بینی تنفس کند و همچنین با تلاشی بیشتر پزشکان او خواهد توانست بوها را نیز تشخیص دهد. “کاسیدی” از این موضوع بسیار خوشحال است و ان را یکی از بزرگترین آرزوهای خود می داند.

عمل جراحی این دختر قرار است تا ماه آینده انجام شود و درصورتی که موفق باشد یکی از عمل های منحصر به فرد انجام گرفته است. البته عمل جراحی او بسیار سخت است و نزدیک به ۶ ساعت زمان خواهد برد.

چندی پیش مطالبی در مورد دختری با پوست شکننده و پسری که همیشه آفتاب سوخته بود خواندیم که از جمله بیماران نادر در دنیا هستند.



» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با عکس : این دختر 16 ساله عجیب دنیا را شوکه کرد


Tags:

تراوین هتل های مشهد