لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

ساخت بزرگترین چشم زمین +عکس

چهارشنبه, اسفند ۳۰م, ۱۳۹۱ | تصویری

بر چسب های مرتبط :
شیلینگ واحد پول شیلی ویکیپدیا کائنات ویکیپدیا تلسکوپ قیمت آینه شمعدان نقره ساخت ایمیل شیلینگ شیلینگ اتریش ساختن ایمیل در یاهو ساختن آینه کائنات قرانی تلسکوپ دابسونی آینه های رو به رو کائنات کی تخلیق تلسکوپ آنلاین آینه کاری آینه مقعر شیلینگ تست ساخت جیمیل ساختن ایمیل تلسکوپ کامار شیلی کائنات یعنی چه تلسکوپ آینه ممنوع آینه های روبرو ساخت وبلاگ ساختمان پزشکان کائنات شیلی کائنات یعنی چی؟ تلسکوپ خرید کائنات چیست تلسکوپ هابل

ساخت بزرگترین چشم زمین +عکس

این تلسکوپ به بزرگی یک استادیوم فوتبال است و بزرگ ترین چشم به آسمان برای یافتن پاسخی برای سئوالات بی جواب در مورد کائنات خواهد بود.

این تلسکوپ در شیلی در حال ساخت است و در سال ۲۰۲۳ عملیاتی می شود. محل ساخت این تلسکوپ، منطقه سه هزار متری در ارتفاعات کوهستان «سرو آرمازونز» در بخش مرکزی بیابان «آتاساما» در شیلی است.

 ساخت بزرگترین چشم زمین +عکس

«تلسکوپ بسیار بزرگ اروپایی» (EELT) پیشرفته ترین تلسکوپ جهان خواهد شد.

آینه اصلی این تلسکوپ از ۷۹۸ قطعه شش ضلعی ساخته می شود که نور دریافتی از آسمان را به مجموعه دیگری از آینه ها هدایت می کند.

این پروژه علمی پیشرفته که دارای آینه ۳۹ متری است می تواند ۱۵ برابر بیش از بزرگترین تلسکوپ های اوپتیکی کنونی نور دریافت کند و تصاویر تهیه شده آن ۱۶ برابر دقیق تر و شفاف تر از تلسکوپ فضایی هابل خواهد بود.

تلسکوپ E-ELT با انجام مطالعات دقیق، دانش اخترفیزیکی انسان را از سیارات اطراف ستاره ها، کهکشان‌های نخستین، سیاهچاله‌های ابر غولپیکر و ماهیت ماده کائنات ارتقا خواهد داد.

ساخت این تلسکوپ ۹۰۰ میلیون پوند هزینه در برخواهد داشت و توسط کنسرسیومی از ۱۴ کشورهای اروپایی و برزیل ساخته خواهد شد.

فناوری‌های توسعه یافته برای نجوم، همچنین می تواند برای افزایش طول عمر مفصل های مصنوعی زانو ، تشخیص بیماری‌های چشمی، بهبود عملکرد لیزرهای صنعتی و تحقیقات لیزر همجوشی به کار گرفته شود.
منبع: خبرگزاری مهر» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با ساخت بزرگترین چشم زمین +عکس


Tags: , , , , ,

تراوین هتل های مشهد