لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

راز نهفته در تصویر این مرد +عکس

دوشنبه, دی ۱۸م, ۱۳۹۱ | خواندنی ها

بر چسب های مرتبط :
بنیامین بهادری ولی تصویر گستر پاسارگاد گزارش نویسی شماره اقتصادی بنیامین نتانیاهو بابل گزارش کارآموزی ولید بن عقبه بنیامین بنیامین محرم گزارش کارآموزی عمران ولی عصر شماره تلفن ولیک تصویر گزارشگر شماره طلایی ایرانسل شماره تلفن آمریکا پرشین بلاگ ولی فقیه ولی ذکایی تصویر سازی پرشین خودرو پرشین وی گزارش کار آزمایشگاه فیزیک ۲ تصویر رویا داریوش بنیامین بهادری موج محرم پرشین گیگ ولیمه پرشین فال تصویر دنیای هنر شماره پسر گزارشگران بدون مرز شماره سریال تصویرسازی کتاب کودک پرشین گرافیک بنیامین آشوب پرشین تون شماره شبا تصویر زیبا گزارش کار بنیامین نتانیاهو

راز نهفته در تصویر این مرد +عکس

راز نهفته در تصویر این مرد

پرشین و ی : چهره زیر کار طاقت فرسای هنرمندی به نام میگوئل ایندارا است که بیش از ۱۳۸ ساعت روی این اثر زمان گذاشته و با قرار دادن بیش ۲٫۱ میلیون نقطه جوهر در کاغذ، چهره شگفت انگیز زیر را پدید آورده است ولی داستانی که در پشت این تصویر وجود دارد حتی از خود این تصویر حیرت انگیز تر است.

 راز نهفته در تصویر این مرد

به گزارش پرشین وی مردی که ایندارا آن را با میلیون ها نقطه به تصویر کشیده بنیامین کایل است. شاید شما ندانید که او چه کسی است چرا که خود بنیامین نیز نمی داند چه کسی است!

در سال ۲۰۰۴ او را بیهوش کنار زباله های یک رستوران در جورجیا پیدا کردند که هیچ دارایی و کارت شناسایی نداشت وپوستش به شدت آفتاب سوخته و تقریبا بیناییش را از دست داده بود.

 راز نهفته در تصویر این مرد

در بیمارستانی که وی را بستری کردند به ناچار حروف اول رستورانی که او را پیدا کرده بودند به روی او گذاشتند.

پزشکان دریافتند او دچار فراموشی شده است ولی مسئولان به گزارش پرشین وی نتوانستند بفهمند واقعا او چه کسی است ، بنابراین بنیامین اولین شخص گمشده امریکا محسوب شد که حدود تقریبی منطقه اش مشخص بود ، ولی مشکل این بود که از آنجا که وی هیچ شماره شناسنامه ای نداشت زندگی اش بسیار پیچیده شد.

راز نهفته در تصویر این مرد

اثر انگشت، آزمایش DNA ، گزارش در اخبار ملی و بین مللی وظاهر شدن در بعضی برنامه های معروف تلویزیون نیز نتوانست باعث مشخص شدن هویت وی شود.

آقای کایل بدون داشتن شماره شناسایی نه می توانست شغلی داشته باشد و نه حتی در مکان های افراد بی خانمان وی را می پذیرفتند.

 راز نهفته در تصویر این مرد

تا آنکه در سال ۲۰۱۰ یک دانشجوی فیلم از دانشگاه فلوریدا به نام جان ویکستورم در اینترنت داستان بنیامین را خواند و او را در ناحیه جکسون ویل فلوریدا در پارک پیدا کرد در حالی که هیچ امیدی به آینده نداشت. به گزارش پرشین وی ولی با کمک این فیلمساز جوان که مستندی را از وی تهیه کرد توانست پیام وضع و حالش را به کل دنیا برساند .

راز نهفته در تصویر این مرد

با تهیه این مستند دوباره نامش بر سر اخبار افتاد و با کمک یک گزارشگر اخبار حتی داستانش به گوش سناتورها و نمایندگان کنگره رسید و دولت در پاسخ ،مشکل هویت وی را حل کرد و به او یک شماره شناسایی داده شد که با آن صاحب رستوران به او شغلی پیشنهاد کرد و شخص دیگر نیز اتاقی در اختیارش گذاشت تا بتواند به جای پارک در آنجا زندگی کند.

راز نهفته در تصویر این مرد

تهیه وترجمه: گروه خبر پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با راز نهفته در تصویر این مرد +عکس


Tags: , , , , ,

تراوین هتل های مشهد