لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

ترشحات واژنی در دوران بارداری جدی گرفته شود

چهارشنبه, تیر ۷م, ۱۳۹۱ | روانشناسی و سلامت

بر چسب های مرتبط :
مشکلتی اهواه زمان رحمان یه عاشق ترشحات دوران بارداری بارداری دوقلو بارداری بدون دخول بارداری دوم رحم زمان الوصل رحمة الله بارداری و زایمان ترشحات واژن واژنیسموس ترشحات قهوه ای واژن ترشحات پنیری واژن ترشحات واژینال ترشحات پشت حلق زمان نمایشگاه کتاب مشکلتی مشکلتک انک قلب حساس بارداری بارداری ناخواسته مشکلات من الحیاة رحمن یا رحمن رحمت الله بیگدلی مشکلة البرودکاست بالاسود واژنیت مشکلة النسیان زمانه زمان الصمت بارداری خارج از رحم مشکلنی زمان تخمک گذاری زمان پخش پارازیت واژنیسم رحمة ریاض رحمتی ترشحات زرد رنگ واژن

ترشحات واژنی در دوران بارداری جدی گرفته شود

ترشحات واژنی به هنگام بارداری درخانمهای باردار بیشتر می شود و این یکی ازتغییراتی است که در زمان بارداری درخانمها بوجود می آید در بسیاری از موارد ترشحات واژنی سالم وعادی هستند اما خانم های باردار باید دکتر خود را در جریان کیفیت یا تغییرات ترشحات قرار دهند زیرا ترشحات میتوانند نشانه یک مشکل باشد.

بیشتر ترشحات واژنی بدون بو و شیری رنگ هستند. این ترشحات دردوران بارداری براثرافزایش استروژن و جریان خون دربافتهای واژن بیشترشده و به نرم کردن دهانه واژن درهنگام تولد کمک می کنند.
در ابتدای بارداری ترشحات در دهانه رحم جمع شده و پلاگهای مخاطی شکل می گیرند.این کارمانع ازورود باکتریها به داخل شده و به نگه داشتن جنین در رحم کمک می کند.

با ادامه یافتن بارداری و باز شدن دهانه رحم پلاگهای مخاطی به مرور زمان یا به طور ناگهانی در مقدار زیادی در هفته های قبل و یا در زمان زایمان از بدن خانمها خارج می شوند.

چنانچه خانمها متوجه شدند که ترشحات آنها خونی است باید هرچه سریعتر با دکترخود تماس بگیرند.بعضی از لکه های خونی که درابتدای بارداری ظاهرمی شوند طبیعی هستند اما این ترشحات می توانند نشانه خطر جدی مثل سقط شدن جنین، بارداری خارج از رحم یا قطع ناگهانی جفت باشد.

اگر ترشحات به شکل بافتهای پنیری مانند، خاکستری، بد بو وهمراه با خارش و سوزش باشد، مشکل واژنی و تورم را به دنبال خواهد داشت. این مشکل دراثر نوسان هورمونهای بارداری بوجود می آید وخیلی سریع باید با پزشک درمیان گذاشته شود.

منبع:نی نی سایت» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با ترشحات واژنی در دوران بارداری جدی گرفته شود


Tags: , , , , ,

تراوین هتل های مشهد