لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

بازتاب ترس و شوکه شدن این دختر جوان در سایت یوتیوب +تصاویر

دوشنبه, تیر ۲۶م, ۱۳۹۱ | خبر

بر چسب های مرتبط :
ماهیگیری در سد لار ماهیگیری ورزشی کوسه های خلیج فارس ماهیگیری در کیش ماهی اللیبرالیة صیدنایا شدنی الشوق عادل عبدالله شدنی لک ماهی اعراض الحمل شدن شادن معنى ماهی البواسیر فیلمبرداری از صفحه مانیتور ماهی العلمانیة ماهیگیری در ایران صید الخاطر دوربین فیلمبرداری صید السلمون فی الیمن فیلمبرداری از کوسه جنی صید الفوائد آموزش ماهیگیری ماهی الکربوهیدرات ماهیگیری صید السمک ماهی الماسونیة ماهیگیری در لار کوسهای عجیب شدنی لک کلمات آموزش فیلمبرداری کوسه جنوب فیلمبرداری از دسکتاپ کوسه ماهی فیلمبرداری از صفحه دسکتاپ ارضا شدن صیدلیة العزبى فیلمبرداری از مجالس عروسی ماهی فوائد الموز صیدا کوسه سفید کوسه پولدار شدن

بازتاب ترس و شوکه شدن این دختر جوان در سایت یوتیوب +تصاویر

به گزارش پرداد به نقل از سی ان ان: این خانم جوان تصمیم گرفت برای تفریح و سرگرمی به همراه خانواده با کشتی تفریحی به سواحل کالیفرنیا برود و به ماهیگیری بپردازد.

بازتاب ترسیدن و شوکه شدن این دختر جوان در سایت یوتیوب +تصاویر

هنگام ماهیگیری پدر او به تصویر برداری از صحنه ها پرداخت و لحظه  صید ماهی توسط دخترش مصادف شد با یک صحنه بسیار جالب و دیدنی اما نفسگیر که باعث شوکه شدن همه شد.
"سارا بریم" موفق شد یک ماهی بزرگ صید کند و پدرش درحال تصویر برداری از اولین ماهیگیری او در اقیانوس  بود که دقیقا" در لحظه بیرون کشیدن ماهی از آب یک کوسه ترسناک از اعماق آب ظاهر شده و ماهی صید شده توسط او را روی هوا ربود.
در لحظات فیلمبرداری شده در لحظه پیدا شدن کوسه تنها صدای "سارا" شنیده میشود که با فریاد میگوید" یک کوسه، میبینید آن یک کوسه است. وای خدای من!" او ایستاده است و با دهانی باز از تعجب به آب نگاه میکند و حتی از جایش تکان نمیخورد و جالب است بدانید پدرش که در حال فیلمبرداری است  نیز شوکه شده و بعد از چند ثانیه میگوید " من از همه تصاویر فیلم  گرفتم . من از آن کوسه فیلمبرداری کردم" آنها این تصاویر را در یوتوب منتشر کردند که با استقبال خوبی مواجه شد و نزدیک به ۵۸۰۰۰ بیننده داشت.
گفته شده است این نوع کوسه بیش از ۶ متر طول و ۱۲۰۰ پوند وزن دارد.

 آپلود سنتر

 آپلود سنتر

 آپلود سنتر

 آپلود سنتر

 آپلود سنتر

تهیه و ترجمه:: گروه خبری پرداد / پریسا دهقان

   » چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با بازتاب ترس و شوکه شدن این دختر جوان در سایت یوتیوب +تصاویر


Tags: , , , , ,

تراوین هتل های مشهد