لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

استفاده بهینه تر از کمد

شنبه, خرداد ۱۳م, ۱۳۹۱ | دکوراسیون

بر چسب های مرتبط :
بگذارید بگریم….به پریشانی خویش کمد دیواری فضای سبز شهری داخل حسن کفش ملی لباس شب داخل خانه خدا فضای رایگان کمدی خدایان کمد لباس لباس عروس لباس مجلسی بگذارید میترا بخوابد کفش بورلی هیلز فضای مجازی کفش فضای شهری لباس کمدی الهی کفشدوزک فضایل حضرت زهرا بگذارید این وطن دوباره داخل برج میلاد داخل واژن لباس زیر زنانه داخل حسن ۳ داخل کعبه کمد بچه بگذارید احساس هوایی بخورد کفش نادر کفش اکو داخل الکعبة بگذارید و بگذرید بگذارید هواری بزنم لباس خواب کفش کالج کمدی فضای سبز بگذارید این وطن فضای رویداد لباس نامزدی کمد

استفاده بهینه تر از کمد


برترین مجله اینترنتی ایران

هفت صبح: آپارتمان های کوچک و جمع و جور امروزی فضای چندانی برای نگهداری و جمع کردن لوازم منزل در اختیار خانواده ها قرار نمی دهد. بنابراین باید برای جادادن اسباب و لوازم مورد نیاز در خانه چاره ای اندیشید.

می توانید وسایل کمتری بخرید، از فضای انباری استفاده بهینه ببرید یا اینکه مقداری از وسایل کهنه را دور بیندازید اما راهکارهای دیگری هم وجود دارد. طبقه بندی فضای داخل کمدها به شما امکان می دهد بیشترین استفاده را از آنها ببرید.

طبقه نزدیک به سقف و بالای کمدها را برای نگهداری لوازمی که استفاده کمتری دارند اختصاص دهید.

این وسایل را داخل کارتن یا کیسه های مناسب پلاستیکی بگذارید و در بخش فوقانی کمد جای دهید. جای لباس ها و رختخواب در قسمت پایینی کمدهاست.

 فراموش نکنید نگهداری رختخواب برای خوابیدن میهمان ها بسیار مهم است. برای آویزان کردن لباس های اتوکشیده افراد خانواده هم یک بخش عمودی از کمد را اختصاص دهید و در قسمت پایینی آن نیز داخل چند جعبه، کفش ها را بگذارید.

اگر کفش ها را بدون جعبه یا پوشش داخل کمد بگذارید باعث آلودگی تمام فضای کمد خواهد شد زیرا ته کفش ها کثیف است. می توانید از کارتن های تمیز هم بهره بگیرید و مقداری از وسایل را داخل کارتن بگذارید و داخل کمد قرار دهید.

لباس های فصل آینده و به خصوص کاپشن ها و پالتوها را در کمد نگه ندارید. آنها را داخل چمدان بگذارید تا جای کمتری اشغال کنند.

با کمی جست و جو در بازار می توانید کمدهایی را بیابید که جایی برای لباس و کفش و حتی لباس های داخل خانه در آنها تعبیه شده است.

همچنین می توانید با اندکی سلیقه تورفتگی های فضای داخلی منزل را تبدیل به کمد کنید و فراموش نکنید کمد جایی برای پنهان کردن شلوغی و به هم ریختگی خانه نیست. بنابراین هنگام طبقه بندی و چیدمان کمدها نباید نظم و ترتیب را از قلم انداخت.

مورد دیگر اینکه کشوهای چندطبقه دراورها بهترین فضا برای جادادن لباس افراد خانواده است و جداسازی هر کشور برای یک نفر به نظم و چیدمان لباس ها شکلی منطق می دهد.


» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با استفاده بهینه تر از کمد


Tags: , , , , ,

تراوین هتل های مشهد