لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

مرگ بازیکن ۲۵ ساله در لیگ ایتالیا + عکس

یکشنبه, فروردین ۲۷م, ۱۳۹۱ | خبر

بر چسب های مرتبط :
فوتبال ۳ لیگ برتر فوتبال فوتبال دستی سریال ایزل لیگ برتر ایران بازی دخترانه ایتالیا سریال ایتالیا و زبان ایتالیایی فوتبال ایران فوتبال آنلاین سریال شرم و گناه سریال وسوسه بازی باربی بازی بازی فلش بازی های آنلاین ایتالیا ایتالیا دانلود فوتبال زنان فوتبال زنده لیگ اسپانیا لیگ برتر سریال عشق ممنوع ایتالیایی در سفر لیگ دسته یک ایتالیایی به فارسی سریال ترسا بازی آنلاین فوتبالی ترین لیگ برتر والیبال بازی حکم سریال ساخت ایران لیگ قهرمانان اروپا ایتالیایی ایتالیایی مابی

مرگ بازیکن ۲۵ ساله در لیگ ایتالیا + عکس

خبرآنلاین : لیگ سری B فوتبال ایتالیا و فوتبال ایتالیا و اروپا و دنیا امشب زیر سایه اتفاقی قرار گرفت که در رقابت‌های لیگ سریB این کشور افتاد. بازی لیوورنو در خانه پسکارا که با دو گل دقایق ۴ و ۱۱ بازیکن مهمان با برتری لیوورنو در جریان بود در دقیقه ۳۱ به دلیل به زمین افتادن پیر مارینو موروسینی هافبک ۲۵ ساله لیوورنو متوقف شد. پزشکان بلافاصله بالای سر موروسینی آمدند اما او به دلیل ایست کامل قلبی جان خود را از دست داده بود.

این بازی نیمه‌کاره ماند و فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد بازی های هفته آینده این لیگ هم برگزار نخواهد شد. فدراسیون فوتبال ایتالیا به دلیل این اتفاق بازی‌های هفته سی و سوم لیگ سری A را هم که قرار بود امشب و فرداشب برگزار شود لغو کرد.

۲۲ تیم در سری B ایتالیا بازی می‌کنند. ورونا با ۶۶ امتیاز در صدر جدول است و لیوورنو با ۳۸ امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.

 


» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با مرگ بازیکن ۲۵ ساله در لیگ ایتالیا + عکس


Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

تراوین هتل های مشهد