لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

آی پد در خانه بیل گیتس جایی ندارد!

پنجشنبه, فروردین ۲۴م, ۱۳۹۱ | خبر

بر چسب های مرتبط :
بزرگترین سایت دوستیابی خودرو دنا خودنویس بیل کلینتون سینت گیتس خودرو بیل گیتس بزرگترین سایت دانلود فیلم خودشناسی خودارضایی بیل مکانیکی بزرگ علوی بزرگراه رایانه نوشهر خودرو سازی بهمن بزرگمهر حسین پور خودکشی بزرگترین سایت دانلود موزیک بیلیارد آنلاین بزرگترین ناو جنگی دنیا بیل گیتس بیلبورد گویدن سنت گیتس بیلاخ بیلی کریستال

آی پد در خانه بیل گیتس جایی ندارد!


برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: اگر فکر می کنید در خانه بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت، استفاده از تکنولوژی غوغا می کند اشتباه می کنید چون بیل و ملیندا گیتس به عنوان یکی از ثروتمندترین پدران و مادران دنیا در مورد فرزندان خود بسیار سختگیر هستند.

ملیندا گیتس در گفت و گویی که با ویژه نامه یکشنبه روزنامه آلمانی «فرانکفورتر آلگماینه» داشته، از رفتار و شیوه سختگیرانه خود سخن گفته است.

ملیندا گیتس که کار حرفه ای خود را در سال ۱۹۸۷ در شرکت مایکروسافت آغاز کرد و هفت سال بعد با بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت ازدواج کرد، می گوید در خانواده ای بزرگ شده که همه روی پای خودشان بودند و زحمت می کشیدند.

او خود به پدرش که صاحب یک شرکت خدمات نظافتی بوده، کمک می کرده است: «همه ما روزهای آخر هفته کمک می کردیم، ازجمله اینکه زمین را بسابیم، دستگاه ها را تمیز کنیم و این امری بدیهی بود».

به گزارش جذاب نیوز به نقل از دویچه وله، ملیندا (همسر بیل گیتس)، می گوید که در خانه شان از تلفن هوشمند و «آی پد» و… خبری نیست. او می گوید خودش هم با قناعت، کار و زحمت بزرگ شده است.

خانم گیتس می گوید: «ما تمام تلاش خود را به خرج می دهیم تا هر سه فرزندمان تا آنجا که ممکن است عادی بزرگ شوند». از این رو سه فرزند خانواده گیتس که متولد ۱۹۹۶، ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰۲ هستند، باید با محدودیت های بسیار زندگی کنند. نداشتن «آی فون» و «آی پد» ازجمله این محدودیت هاست.

ملیندا گیتس می گوید: «همین طور خیلی چیزهای دیگر ممنوع است. ولی دختر بزرگ من می گوید: ماما، فقط جایی تعریف نکن ما اجازه انجام یا داشتن چه چیزهایی را نداریم، این خیلی خجالت آور است».


» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با آی پد در خانه بیل گیتس جایی ندارد!


Tags: , , , , , , , , , , ,

تراوین هتل های مشهد