لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

رده‌ بندی جدید “فیفا” اعلام شد

چهارشنبه, اسفند ۱۷م, ۱۳۹۰ | خبر

بر چسب های مرتبط :
گروه آریان تیم ملی والیبال رده بندی دانشگاه های ایران کره ای کده بندی خوشه بندیت ۲۵۰ تیمورتاش تیمور لنگ کره ماه گروه ۷ آسیا موزیک تیمسار رحیمی رده بندی فیفا کره ای با نمک بندی تیمور بختیار گروه سون رده بندی ارتش های جهان تیمم رده بندی والیبال جهان کره زمین گروه رستاک گروه ۱۲۷ گروه بهمن کره آسیا سفر تیم پرسپولیس آسیا تک کره جنوبی گروه کیوسک بندیزه رده بندی لیگ برتر آسیا نت رده بندی جام جهانی والیبال شیت بندی آسیا ماست بندی پارتیشن بندی کره شمالی رده بندی جهانی والیبال آسیای میانه آسیا پارس

رده‌ بندی جدید “فیفا” اعلام شد

مهر :  در آخرین رده بندی اعلام شده فیفا، کره جنوبی به جایگاه دوم تیم های برتر آسیا راه یافت و ژاپن با یک پله سقوط در مکان سوم آسیا قرار گرفت؛ با این حساب ایران با کره جنوبی یا استرالیا هم گروه می شود.

بر اساس قوانین جدید فیفا گروه‌بندی دور نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا طبق رده بندی تیم ها در این قاره انجام می شود. به این ترتیب که دو تیم اول رده بندی فیفا در آسیا به عنوان سرگروه انتخاب می شوند و سایر کشورها بر اساس قرعه کشی در زیر این دوتیم تقسیم می شوند.

این در حالی است که در آخرین رده بندی فیفا که امروز چهارشنبه اعلام شد، استرالیا و کره جنوبی به عنوان دو تیم برتر قاره آسیا معرفی شده اند.

 ایران و ژاپن هم در رده های سوم و چهارم قرار دارند. به این ترتیب کره و استرالیا سرگروه خواهند شد و تیم ملی ایران با یکی از این دو تیم هم گروه می شود و قطعا با ژاپن بازی نخواهد کرد.

 براساس رده بندی قبلی ایران قطعا با کره جنوبی همگروه نمی شد اما رده بندی جدید معادلات را برهم زد.

 سید بندی سایر تیم های آسیایی بر اساس رده بندی آنها به این شکل است:

* استرالیا و کره جنوبی
* ایران و ژاپن
* ازبکستان و عراق
* اردن و قطر
* عمان و لبنان

مراسم قرعه کشی مسابقات نهایی دور مقدماتی جام جهانی روز جمعه ۱۹ اسفندماه در مالزی برگزار می شود و مهدی مهدوی کیا به همراه کارلوس کی روش در آن شرکت می کنند. ۱۰

 تیم حاضر در این دور در دو گروه پنج تیمی با همدیگر بازی می کنند و دو تیم اول هر گروه به صورت مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صعود خواهند کرد.


» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با رده‌ بندی جدید "فیفا" اعلام شد


Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

تراوین هتل های مشهد