لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

«واویلا لیلی» در اتوبوس استقلالی ها

پنجشنبه, اسفند ۱۸م, ۱۳۹۰ | خبر

بر چسب های مرتبط :
آهنگ پیشواز همراه اول خواننده سریال عشق ممنوع آهنگ جدید یاس آفریقای جنوبی آهنگ های جدید خواننده های قدیمی استقلال جوان آهنگ شاد جنوبی آذربایجان آهنگ جدید شاهین نجفی بازیکنان والیبال ایران بازیکنان استقلال کره جنوبی استقلال پرسپولیس استقلال خواننده های ایرانی آهنگ جدید بازیکنان جدید پرسپولیس خواننده ترکیه خواننده میراث آمریکای جنوبی بازیکنان تیم پرسپولیس خواننده بازیکنان بارسلونا خواننده استقلال السودان دوحه استقلال احمد استقلالی آهنگ پیشواز ایرانسل جنوبی سودان جنوبی بازیکنان پرسپولیس استقلال اهواز بازیکنان رئال مادرید پارس جنوبی

«واویلا لیلی» در اتوبوس استقلالی ها


مجله اینترنتی

تماشا: استقلالی ها بعد از پیروزی بر الریان در خانه این تیم، با فاصله کوتاهی از پایان بازی راهی ایران شدند تا از فرصت حداقلی خود برای بازی های فشرده شان در لیگ برتر و فینال جام حذفی استفاده کنند.

استقلالی ها در حالی که خودشان را برای سوارشدن به هواپیما و رفتن از دوحه به  دبی آماده می کردند، متوجه شدند که یکی از خواننده های لس آنجلسی در پرواز برگشت آنها را همراهی می کند.

بازیکنان استقلال که از دیدن این خواننده البته نه چندان سرشناس طبع شوخی شان گل کرده بود، پس از رو به رو شدن با او در اتوبوس فرودگاه، از او خواستند تا قسمتی از یکی از آهنگ های معروف و البته جدیدش را بخواند.

تلاش بازیکنان استقلال برای سر به سر گذاشتن با این خواننده تمامی نداشت. آنها تلاش می کردند با حالتی جدی این خواننده را دست بیندازند و مدام از او می خواستند که برایشان بخواند.

درخواستی که خواننده موردنظر در ابتدا آن را نپذیرفت و تلاش زیادی برای خلاص شدن از دست استقلالی ها کرد؛ اما سماجت بازیکنان استقلال در نهایت با اصرار و شوخی، این خواننده را مجبور به خواندن در اتوبوس کرد!

او قسمتی از یکی از مشهورترین آهنگ هایش را برای استقلالی ها زمزمه کرد و جالب اینکه یکی از بازیکنان جنوبی و کم سن و سال تیم هم برای به دست آوردن دل آقای خواننده او را با چند حرکت موزون کوتاه همراهی کرد!

ریتم این آهنگ، بیشتر از بقیه به مذاق جنوبی های استقلال خوش آمد؛ آهنگی که این خواننده در اتوبوس خواند همان آهنگی است که در فیلم اخراجی های ۳ هم بازخوانی شده بود که به «واویلا لیلی» معروف است.

جالب اینکه یکی از بازیکنان جنوبی استقلال هم این آهنگ را سوژه کرده بود و مدام به این خواننده می گفت: «واویلا لیلی دوست دارم خیلی»، درست است و او آهنگش را اشتباه خوانده. خلاصه که آنها تا توانستند سر به سر این خواننده گذاشتند و در مسری دوحه تا دبی خوش گذراندند.

فردای این اتفاق هم آنها همچنان به اتفاقی که در پرواز دوحه برایشان افتاده بود می خندیدند و خاطره شب گذشته را با هم در میان می گذاشتند!


» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با «واویلا لیلی» در اتوبوس استقلالی ها


Tags: , , , , , ,

تراوین هتل های مشهد