لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

پرتره های زیبا با تکه های روزنامه + عکس

سه شنبه, بهمن ۱۱م, ۱۳۹۰ | سرگرمی

بر چسب های مرتبط :
پیتر مک کی رنگ روزنامه رسمی پیتر دراکر روزنامه خبر ورزشی هنری فورد رنگارنگ روزنامه رنگها استفاده از اندروید مارکت هنری زادور پیتر سلرز پیتر آیزنمن هنری میلر استفاده از در موبایل پیتر چک رنگ مو باطله رنگین کمان هنری هشتم پیتر سینگر استفاده از فیس بوک روزنامه ایران هنری روزنامه اعتماد رنگ سال ۲۰۱۲ روزنامه شرق پیتر پن استفاده از ساکس در آندروید هنری کیسینجر روزنامه همشهری استفاده از کاندوم استفاده از لیدوکائین هنری چهارم استفاده از رنگ شناسی

پرتره های زیبا با تکه های روزنامه + عکس

 آپام : بیشتر مردم به روزنامه ی باطله به چشم زباله نگاه می کنند اما گاگر پیتر هنرمند با این روزنامه ها اثرات هنری فوق العاده ای خلق کرده است. با استفاده از تکنیک موجی به خصوصی این خانم جوان روزنامه های باطله را به پرتره های زیبا تبدیل کرده است.

هدف نهایی او خلق پرتره های انتزاعی بوده است. پیتر با استفاده از روش هنری منحصر به فردش و استفاده از رنگ سیاه و سفید و معدودی رنگ های دیگر کارهای خود را به شکلی بدیع و زیبا ارائه می کند. در سال ۱۹۸۶ زمانی که او اولین بار به کالیفرنیا آمد چشمش به توده ی روزنامه های باطله افتاد که زیر نور خورشید به رنگ زرد در آمده و روی هم شکل عجیبی ساخته بودند.

از آن روز او شروع به اندیشیدن درباره ی روشی کرد که بتواند از این مواد در کارهای هنری اش استفاده کند. ابتدا با رول های روزنامه شروع کرد، آنها را به شکل لوله درست می کرد و مجسمه هایی آویختنی یا ایستاده می ساخت اما پس از دو سال تکنیک هنری اش را گسترش داد.

گاگر پیتر می گوید: «سخت ترین جنبه ی کار کردن با روزنامه همان چیزی است که مرا به آنها علاقه مند کرد. همیشه از مبارزه طلبی استقبال کرده ام به همین خاطر زمانی که تصمیم گرفتم با روزنامه کار کنم با این دو مشکل هم کنار آمدم اول رنگ سیاه و سفید و کم تنوع آنها و دیگری شکنندگی و عدم استحکام ماده ی سازنده شان بود.

با روش گلوله کردن آنها توانستم به کارم استحکام بیشتری ببخشم و عدم تنوع رنگ چالشی برای ایده های خلاقانه ام بود. اگر روزی روزنامه ها میل به چالش مرا اقناع نکنند با آنها کار نخواهم کرد. اما در حال حاضر از آنها الهام می گیرم و همچنان دوست دارم لزوم وجود روزنامه ها و اطلاعات موجود در آنها را نشان بدهم.»


» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با پرتره های زیبا با تکه های روزنامه + عکس


Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

تراوین هتل های مشهد