لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

راهکار های ساده برای آرامش در زندگی

شنبه, بهمن ۱۵م, ۱۳۹۰ | سلامت روان

بر چسب های مرتبط :
خودشناسی کنیدا علوش کمیته گزارشگران حقوق بشر کمیته امداد آرامش آرامش دوستدار انجام پروژه های دانشجویی آرامش در حضور دیگران آرامش درونی آرامش در حضور دیگران آرامکس انجام وظیفه کنید خودکشی با قرص انجام پروژه های معماری خودنویس کنیداریا آرامش درون کنید خودرو دنا آرامش یعنی کمی تاب بخوریم آرامش اعصاب خودرو کنیدیوفور انجام پروژه های دانشجویی معماری آرامش دوستدار کمی بالاتر آرامگاه سعدی آرامش یعنی کمیته ۳۰۰ انجام پروژه کنیدی خود ارضایی آرامش کمیک انجام پروژه دانشجویی انجام پایان نامه کنیدی قارچ خودکشی کمیاب آرامگاه باباطاهر

راهکار های ساده برای آرامش در زندگی

استفاده از پادزهر

پادزهر سریع طبیعت برای غلبه بر نگرانی‌ها، بابونه است. برای آرامش یک فنجان چای بابونه بنوشید. در صورت تمایل، کمی شکر و آب‌لیمو به آن اضافه کنید.

جدی نگرفتن مافوق

اگر می‌خواهید بین خود و کسانی که مقام آنها بالاتر از شما است تفاوتی احساس نکنید، سعی کنید آنها را در حالت‌هائی غیر از حالات رسمی و اداری مجسم کنید. اگر رئیس خود را با لباسی که در خانه و هنگام راحتی است، تصور کنید، دیگر به‌نظر شما تهدیدآمیز نخواهد رسید.

تصمیم‌گرفتن به آرامش

گهگاهی در طول روز به خود اجازه دهید که کمی آرام باشید. فرصتی به خود بدهید که فشارها و نگرانی‌ها را از یاد ببرید تا زمان کوتاه‌تر و آرامش حاصل شود.

آرام جویدن

موقع غذا خوردن اگر هر لقمه را به آهستگی بجوید، نه تنها به تجدید قوای فکری خود کمک می‌کنید، بلکه احساس آرامش هم خواهید کرد. این کار به‌خصوص در محیط‌هائی که باید به سرعت کار کرد، ضروری است.

آرام حرکت کنید

وقتی خود را در موقعیت پرفشار می‌بینید، بلند شوید و آرام راه بروید و از منبع تولید فشار دور شوید. این کار بیشتر وقت‌ها به آرامش منجر می‌شود.

آرامش آفرینی

هر کار خلاق، خواه نقاشی باشد یا نمایشی، مجسمه‌سازی، آشپزی و … به همان اندازه که مکمل کارهای دیگر است، آرام‌بخش نیز هست.

آرامش در جای خاص

شما ممکن است آرامش را برای مثال در وسط اتاق بیشتر احساس کنید تا در گوشه‌های آن، دور از جمعیت تا در میان آن، یا در پارک به‌جای آسانسور. آن جای خاص را پیدا کنید و آرامش را در آنجا بیابید.

آرامش

یکی از تأثیرات بی‌نظیر حرف زدن از آرامش، ایجاد آرامش است. حالا می‌دانید که اگر بار دیگر دچار نگرانی شدید، از چه حرف بزنید.

آسان‌گیری به خود

به‌نظر بسیاری از متخصصان، در محیط‌های کار بیشترین فشار از طرف خود شخص بر او وارد می‌شود. این فشارها گاهی از زیاده خواهی‌ها است، گاهی برنامه‌ها و مهلت‌هائی است که برای خود تعیین می‌کند، منطقی بیندیشید تاجائی برای آرامش شما وجود داشته باشد.

آسودگی از شرّ مهلت‌ها

وقتی کسی برای انجام کاری مهلتی برای شما تعیین می‌کند، زود آن را به‌عنوان فرصتی برای خود تعبیر کنید. فرصتی که هر طور دل شما بخواهد می‌توانید از آن استفاده کنید. به این ترتیب شما تصمیم گیرنده خواهید بود و نه کس دیگر.

ابرو بالا انداختن

یک راه‌حل ساده، برای رهائی از فشارهای عصبی که در صورت و ابروها جمع می‌شوند، با ”تعجب“ نگاه کردن است. برای رهائی از این کار کمی ابروهای خود را بالا بیندازید، آن قدر که گوشه‌های دهان نیز کمی به بالا کشیده شوند.

اجازهٔ پیشرفت به دیگران

برای حفظ سلامت فکری در زمان انجام کار، بهترین شیوه محول کردن بعضی کارها به دیگران است. رمز موفقیت در انجام کار، تمرکز بر کارهائی است که خود شما می‌توانید بهتر انجام دهید و کشیدن از کارهائی است که دیگران بهتر انجام می‌دهند.

ادامه به زندگی

معمولاً، انسان‌ها عادت‌های خنده‌داری دارند. گاهی می‌خواهند گذشته را بسازند، گاهی هم این مسئله برای آنها مهم است که چه کرده‌اند، چه کار ممکن بود انجام دهند، چه کار باید انجام می‌دادند. افراد آرام معمولاً به خود می‌گویند که برای تغییر گذشته، هیچ کاری نمی‌شود کرد، سپس به لذت بردن از زندگی ادامه می‌دهند.

استراحت به خود

با انجام یک کار و قبل از شروع به‌کار دیگری، چند دقیقه‌ای استراحت کنید و سپس کار جدید را شروع کنید. فراموش نکنید، همین چند دقیقه می‌تواند خستگی شما را از بین ببرد و برای کار بعدی آماده شوید.

استراحت پس از هدف

وقتی مسیر رسیدن به هدف آسان‌تر می‌شود که برای دستیابی به‌ آن برای خود پاداش قائل شوید.

parsianforum.com» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با راهکار های ساده برای آرامش در زندگی


Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

تراوین هتل های مشهد