لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

بدنیا آمدن بره عجیب الخلقه با شش پا +عکس

یکشنبه, بهمن ۹م, ۱۳۹۰ | خبر

بر چسب های مرتبط :
داشتن پوست شفاف تولدت مبارک تولد ماده ۱۸۷ داشتن دوست دختر برهان الدین ربانی تولدی دیگر فروغ فرخزاد متولدین مرداد داشتن یک همسر برهان ماده مخدر شیشه متولدین اسفند تولدی دیگر برهم صالح ماده تاریک داشتن متولدین بهمن متولدین آذر ماده ۱۰ قانون مدنی متولدین مهر برهان غلیون داشتن داشتن یک بیضه تولدم مبارک متولدین آبان داشتن یک زن برهان خلف تولدت مبارک دامپزشکان برتر مادها برهنگی برهنه متولدین خرداد ماده تولدت مبارک اندی ماده چیست

بدنیا آمدن بره عجیب الخلقه با شش پا +عکس

صاحب این بره که به مدت بیست و پنج سال شغل چوپانی را داشته تولد این بره را نشانه خوش اقبالی خود دانسته است. دامپزشکان گرجستانی اعلام کرده اند که تولد بره با سه پا یا با یک چشم عجیب نیست اما برای اولین بار است که می بینند بره ای با شش پا آن هم با داشتن هر دو خصوصیات نر و ماده متولد شده است.
به گزارش گروه خواندنی های مشرق، بره ای عجیب الخلقه با داشتن شش پا دیروز در کشور گرجستان متولد شد و تعجب بسیاری از دامپزشکان را برانگیخت.

این بره تازه متولد شده نه تنها دارای شش پا است بلکه هر دو جنسیت نر و ماده را هم داراست و اصطلاحا دوجنسی یا هرمافرودیت بدنیا آمده است.

صاحب این بره که به مدت بیست و پنج سال شغل چوپانی را داشته تولد این بره را نشانه خوش اقبالی خود دانسته است. دامپزشکان گرجستانی اعلام کرده اند که تولد بره با سه پا یا با  یک چشم عجیب نیست اما برای اولین بار است که می بینند بره ای با شش پا آن هم با داشتن هر دو خصوصیات نر و ماده متولد شده است.

چند روز پیش نیز گربه ای با سه پا و بره ای با دو سر در گرجستان بدنیا آمده بودند.

گفتنی است دوجنسی بودن در جانورانی مانند  شته‌ها، حلزون‌ها و کرم های خاکی خصوصیتی طبیعی است اما در پستانداران مانند گوسفند، گاو یا انسان نوعی اختلال جنسی محسوب می‌شود.» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با بدنیا آمدن بره عجیب الخلقه با شش پا +عکس


Tags: , , , , , , ,

تراوین هتل های مشهد