لطفا کمی صبر کنید...

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

لشکریان خود را رهبری کنید و با  انتخاب بهترین استراتژی جنگی در حمله به دهکده های دیگران پیروز شوید

اوج هیجان در رقابتی تنگاتنگ با دیگران

بازی آنلاین دژکوب

D e j K o o b . c o m

بازی استراتژیک

چگونه سیم کارت اعتباری همراه اول را اتوشارژ کنیم؟!

شنبه, آذر ۱۹م, ۱۳۹۰ | ارتباطات, علم و فناوری, متفرقه

http://autocharge.ir/images/logo.png

دارندگان سیم کارت های اعتباری همراه اول از این پس می توانند با مبلغ ۱۰۰۰ تومان، تلفن همراه خود را به صورت اتوشارژ، شارژ کنند.

در این روش مشترکان همراه اول تلفن همراه خود را بدون دریافت رمز و به صورت مستقیم  شارژ می کنند. قبلا مشترکان همراه اول از این روش برای دریافت شارژهای ۲۰۰۰ تومانی،  ۵۰۰۰ تومانی، ۱۰۰۰۰ تومانی و ۲۰۰۰۰ تومانی استفاده می کردند، در عین حال به تازگی امکانی فراهم شده که دارندگان سیم کارت های اعتباری همراه اول می توانند برای خرید اعتبار ۱۰۰۰ تومانی هم از اتوشارژ استفاده کنند.

لازم به ذکر است برای استفاده از اتوشارژ به اینترنت پرسرعت نیازی نیست، کاربران می توانند با استفاده ازنسخه سریع اتوشارژ، تلفن همراه خود را به آسانی و به صورت مستقیم شارژ کنند.

مشترکان همراه اول برای استفاده از این خدمات می توانند به سایت autocharge.ir مراجعه نمایند. همچنین این سایت پیشتر امکان دریافت شارژ سیم کارت های اعتباری همراه اول را تنها با یک تماس مهیا کرده است.

مشترکان همراه اول از تلفن ثابت تهران از طریق تماس با شماره ۲۳۱۸ و از شهرستان ها یا تلفن همراه با تماس با ۰۲۱۲۳۱۸ می توانند شارژهای ۲۰۰۰ تومانی، ۵۰۰۰تومانی، ۱۰۰۰۰ تومانی و ۲۰۰۰۰ تومانی تهیه کنند.


» چندتا مسئله زناشویی مهم ...

مطالب مرتبط با چگونه سیم کارت اعتباری همراه اول را اتوشارژ کنیم؟!


Tags: , , , , ,

تراوین هتل های مشهد